W 2022 Fundacja KEDYW przekazała siedzibę oraz kierownictwo nad powstającym Muzeum Kierownictwa Dywersji Armii Krajowej w Stalowej Woli (zwanemu także Muzeum Kedywu) do dalszego tworzenia i zarządzania Muzeum Regionalnemu w Stalowej Woli.

Co za tym idzie, przekazana została także domena „kedyw.pl”, pod którą znajdowała się strona internetowa powstającego Muzeum Kedywu, a także informacje o działalności Fundacji KEDYW. Dodatkowo na tej domenie znajdowały się wszystkie nasze konta mailowe. W celu odłączenia osobowości prawnej od tych dwóch instytucji, a także by „uwolnić” stronę internetową kedyw.pl stricte dla powstającego Muzeum Kedywu stworzyliśmy nową domenę fundacjakedyw.pl, która służyć będzie tylko i wyłącznie działalności Fundacji.

W związku z powyższym w styczniu 2023 roku uruchomione zostały nowe konta mailowe, które znajdziecie poniżej. Dodatkowo też zmienił się adres korespondencyjny, jedynie telefon pozostaje niezmieniony. Za wszelkie trudności z kontaktem z Fundacją wynikłych z tych zmian serdecznie przepraszamy.

Zarząd Fundacji Kedyw.

Fundacja KEDYW