Wesprzyj nas!

Jesteśmy niezależną organizacją pozarządową tworzoną przez patriotów i pasjonatów historii. Od założenia w 2016 roku utrzymujemy się z darowizn fundatora i ludzi dobrej woli. W ramach działalności statutowej przyjmujemy darowizny na działalność Fundacji oraz na wsparcie przyszłego Muzeum Kedywu. W ramach tych działań skupujemy książki, dokumenty oraz eksponaty, które gromadzone są do zbiorów powstającego Muzeum Kedywu. Fundacja KEDYW kilka razy w roku organizuje także uroczystości upamiętniające żołnierzy i wydarzenia związane z konspiracją, wystawy oraz inne wydarzenia, które pokrywamy z środków własnych i niekiedy przy wsparciu samorządu. Aby realizować statutowe cele i ratować dziedzictwo konspiracji potrzebujemy ciągłego wsparcia. Jeśli chciałbyś wesprzeć naszą działalność to będziemy serdecznie wdzięczni!

Poniżej kilka sposobów jakimi można wesprzeć naszą Fundację:

Wpłaty na konto PLN – SANBank nr: 05 9430 0006 0046 7597 2000 0001

Wsparcie poprzez platformę Patronite: https://patronite.pl/FundacjaKEDYW

Darowizny z karty kredytowej lub bankowej poprzez system PayPal poniżej:

Lub zeskanuj poniższy kod telefonem: